Julian Pacholczak

Malarze chwil i rzeźbiarze wspomnień.
Z całego serca polecam współpracę z Pawłem i Rafałem. Tych dwóch facetów tworzy cudowny duet pełen pomysłów i profesjonalizmu. Każde zdjęcie jest pełne emocji. Ich największym atutem jest otwartość, która sprawia, że relacja "klient – fotograf", zmienia się na "znajomi".

Dworek na Długiej

Rafał to fotograf z pasją! W pełni angażuje się w swoją pracę, dba o każdy szczegół, a to przekłada się na efekt zdjęć. Jego ujęcia niosą ze sobą potężny ładunek emocji: radość, szczęście i wzruszenie. Potrafi uchwycić najlepsze momenty w niesamowity, a zarazem naturalny sposób, jednocześnie będąc "niewidzialnym”

Patrycja & Marek

Wynajęliśmy Pana Rafała już po raz trzeci, dlatego z czystym sumieniem gorąco polecamy.
Sesje ciążowe, z chrzcin, możemy powiedzieć pełen profesjonalizm, zdjęcia przepiękne
i realizacja mega szybka. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

HorseSpirit – Warsztaty rozwojowe z końmi

Rafał od lat współpracuje ze mną i nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek inny uwieczniał chwile,
a przede wszystkim emocje osób biorących udział w moich warsztatach. Potrafi w niezwykły sposób wczuć się w klimat poszczególnych zajęć, uszanować uczestników będąc przy tym prawie niewidocznym. Magia jego pracy to olbrzymia uważność, empatia i współodczuwanie z uczestnikami.

Krystian Kiljan

Pan Rafał wykonał dla nas fotoreportaż z I Komunii Świętej naszego dziecka. Podczas zdjęć zachowuje się jak duch. Nie widać go, a zdjęcia są wykonane. Jego profesjonalizm i swoboda pozwalają na uzyskanie rewelacyjnych efektów i zadowolenie klientów. Bardzo polecam.

Sylwia Bieniek – efektwow.com

Polecam z czystym sumieniem! Artystyczne podejście Rafała sprawia, że sesja zdjęciowa wnętrz jest
ciekawą przygodą, a efekty niepowtarzalne. Mam do czynienia z profesjonalnym podejściem
i dbałością o szczegóły. Wrócę już niedługo po więcej :)

Angelina Ziębińska – dietolog.pl

Polecam współpracę z Karoliną. Wielokrotnie przygotowała dla mnie sesje o różnym charakterze. Podczas sesji rodzinnych doskonale potrafiła uchwycić ruchliwe dzieciaki, eksponując ulotne chwile i wyraźne emocje. Podczas sesji wszyscy czuliśmy się bardzo swobodnie i naturalnie. Kadry są naprawdę fantastyczne. Na sesję biznesową zaproponowała miejsce, które doskonale się sprawdziło. Dzięki temu zdjęcia nie są sztampowe i nudne, zwracają uwagę. Karolina doskonale potrafiła uchwycić na fotografiach moje potrzeby. Zdjęcia są wyraziste i doskonale oddają charakter zarówno mój, jak i stron, które prowadzę. Jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam moją fotograf.

Paweł Maciejewski

Pełne profesjonalizmu podejście do każdej sytuacji, w której Rafał ma wykonać zdjęcia. Każdy detal, szczegół omówiony, doprecyzowany i zaplanowany wcześniej. Niezwykle skrupulatny i wymagający wobec siebie. Nie zadawala się byle-jakością swoich zdjęć, jak i swojej pasji-fachu fotografowania. Korzystałem dwukrotnie z usług Blade Photo i na pewno jeszcze nie raz skorzystam.

Iwona Stefaniak
historyk sztuki
dyrektor Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce współpracuje z Rafałem Donicą od kilku lat. Zrealizował dla nas wiele fotograficznych reportaży z koncertów, wernisaży wystaw, spotkań czy imprez plenerowych na terenie parku. Fotografował wiele razy duże wydarzenia kulturalne takie jak: Noc Muzeów, Dzień Kazimierza Pułaskiego czy Piknik historyczno-kulturalny Vivat Pułaski. Wykonał wiele plenerowych sesji fotograficznych na terenie zabytkowego parku, o każdej porze roku. Jest mistrzem reportażu, potrafi uchwycić jakże ulotną chwilę i to, co najważniejsze – emocje uczestników. Jest mistrzem pejzażu, zarówno przyrody jak i architektury. Potrafi zaskoczyć kadrem, wyborem tematu i zachwycić szczegółem. Każde Jego zdjęcie jest przemyślane. We współpracy jest profesjonalistą, którego mogę polecić każdemu.

Martyna & Wojtek

Rafał, Paweł i Karolina tworzą zgrany zespół. Cieszymy się, że Paweł i Rafał w dniu naszego ślubu i wesela zadbali o oprawę fotograficzną. Potrafią porozumiewać się niemal bez słów oraz mają oko do wyłapywania i utrwalania w pięknym stylu wyjątkowych momentów. Karolina i Paweł stworzyli dla nas piękną pamiątkę z sesji plenerowej. Szczególnie podobały nam się ich liczne pomysły na ciekawe zdjęcia oraz świetna atmosfera. Serdecznie polecamy usługi fotograficzne Blade Photo!

Eliza Wójcik

A zaczęło się zwariowanym pomysłem oraz zapytaniem, czy się pan podejmie?
Pana Rafała miałam przyjemność poznać już w 2017 roku podczas pierwszej sesji zdjęciowej,
którą wykonywał razem z Panią Karoliną. Mogę powiedzieć ludzie pełni pomysłów, gotowi
na wyzwania oraz otwarci na propozycje. Ogrom zaangażowania z ich strony a efekty coś wspaniałego:)
Z zamkniętymi oczami polecam wspaniali, profesjonalni oraz fantastyczni ludzie .

Sylwia & Krystian

Bardzo dziękujemy Rafałowi i Pawłowi za ich pracę, mieliśmy zaszczyt, że to właśnie oni wykonywali zdjęcia na naszym ślubie, weselu oraz - wraz z Karoliną, na sesji plenerowej; to pamiątka, która na zawsze zostanie z nami. Głowy pełne pomysłów na zdjęcia, pełen profesjonalizm i wspaniała atmosfera - tak można chyba najkrócej opisać pracę z Karoliną oraz chłopakami. Polecamy ich usługi z całego serca wszystkim.

Magdalena Sikorska

Z całego serca polecam Blade Photo. Pełen profesjonalizm, konkret i zdjęcia jak z bajki :)

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Referencje